Wykaz sądów upadłościowych Upadłość konsumencka 2022 Prawo upadłościowe i ogłoszenie upadłości

Przy dwutygodniowym terminie na zażalenie, takie utrudnienia okazują się kluczowe dla sprawy. Początkowo nie rozumiałem o co chodzi ale dzisiaj już wiem, że XIX Wydział Upadłościowy potrzebuje czasu na przejrzenie i spreparowanie akt sprawy. Procedura preparowania akt wygląda u nich następująco.

  • Akt XIX GU 201/19, została ogłoszona upadłość Grzegorza Kierzkowskiego prowadzącego działalność pod firmą REDAN Kierzkowski Grzegorz z siedzibą w Warszawie.
  • Tymczasem u nich rzekoma „awaria” trwa już miesiącami.
  • W dniu 20 września 2019 r.

Sędzia wydziału upadłościowego wyznacza w postępowaniach syndyka według własnego uznania. Syndyka, który podniósłby rękę na swoich, nikt nigdy już potem by do niczego nie wyznaczył. Wydziały upadłościowe Sądu Rejonowego m.st. Warszawy są bardzo istotne dla uberkasty również z innego powodu. Chodzi o największą aferę w historii Polski, a wiec o aferę SKOK-ów, a przede wszystkim SKOK-u Wołomin.

VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych – Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

W Polsce funkcjonuje 30 sądów upadłościowych. Pamiętaj, że wniosek o upadłość należy złożyć w sądzie rejonowym właściwym dla Twojego miejsca zamieszkania. Instrukcję wypełniania wniosku znajdziesz tutaj. Sędzia Arkadiusz Zagrobelny to bardzo istotna postać w postępowaniach upadłościowych.

Akt XVIII GU 565/20, została ogłoszona upadłość Small Planet Airlines Sp. Syndyk spółki Vidi Pharma Sp. St. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 3 września 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. Akt XVIII GU 590/20, została ogłoszona upadłość Vidi Pharma Sp. Syndyk Master Development Retail Sp. St. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 23 września 2020 r., wydanym w sprawie o sygn.

Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych postanowił zabezpieczyć majątek V… W dniu 30 stycznia 2020 r. Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych postanowił zabezpieczyć majątek Tomasza Chrzana… Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych postanowił zabezpieczyć majątek Renaty Leoniuk…

Zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. St. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 25 maja 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. Akt X GU 198/18, została ogłoszona upadłość Eneva Telecom Sp. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka. St. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 3 września 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. Akt X GU 484/18, została ogłoszona upadłość Frost Sp.

Jeżeli nie ma, co jest nierzadkim przypadkiem, to dzwoni z informacją, że akt nie ma i tyle (zwykle tuż przed wizytą). Dobrze jest gdy Pani w ogóle zadzwoni, bo mnie się zdarzało dowiedzieć o braku akt dopiero na miejscu. Na pytanie – dlaczego akt nie ma, Pani z czytelni zwykle odpowiada „bo wydział nie udostępnił” i basta. Jeżeli zwolniłeś się wtedy z pracy to masz jeden dzień urlopu w plecy. Należy dodać, że Sekretariat XIX Wydziału Gospodarczego i czytelnię dzieli jedynie około 40 metrów drogi.

Jesienne Liście Jolanta Tombarkiewicz Sp. j. w upadłości

Akt XIX GU 991/19, została ogłoszona upadłość JMLK – Spedycja Sp. St. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 17 czerwca 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. Akt XIX GU cechy rynku towarów rolnych 769/19, została ogłoszona upadłość Planet Sp. Syndyk Small Planet Airlines Sp. St. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 2 lipca 2020 r., wydanym w sprawie o sygn.

Akt XIX GU 365/20, została ogłoszona upadłość Master Development Retail Sp. St. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 7 października 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. Akt XIX GU 116/20, została ogłoszona upadłość Joker Film Sp. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego. St. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 19 października 2020 r., wydanym w sprawie o sygn.

SYNDYK SPRZEDA NIERUCHOMOŚĆ NIEZABUDOWANĄ

To się nigdy nie psuje bo nikt takiej biblioteki nigdy nie modyfikuje na potrzeby indywidualne. Tymczasem u nich rzekoma „awaria” trwa już miesiącami. Zwyczajnie wyłączyli to by zamawiano akta tylko telefonicznie. Dzięki temu kierownik czytelni może osobiście, w trybie online, odbijać interesantów.

Utrudnianie procesu zamawiania akt w XIX Wydziale Gospodarczym Upadłościowym Sądu Rejonowego m.st. Warszawy

Akt XVIII GU 671/20, została ogłoszona upadłość ENCO Sp. Syndyk spółki Master Chef Sp. St. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 2 lutego 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. Akt XVIII GU 829/20, pfg forex broker-przegląd i pfg informacje została ogłoszona upadłość Master Chef Sp. St. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 9 marca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. Akt XVIII GU 874/20, została ogłoszona upadłość PMP OIL Sp.

Upadłościowych i restrukturyzacyjnych postanowił zabezpieczyć majątek CON… Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i restrukturyzacyjnych postanowił zabezpieczyć majątek ECON… Syndyk Eneva Telecom Sp.

W upadłości z siedzibą w Piasecznie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. St. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 30 marca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. Akt XVIII GU 869/20, została ogłoszona upadłość Ekko Invest Sp. W upadłości z siedzibą w Piasecznie. Syndyk BM Construction Sp. St. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 31 maja 2021 r., wydanym w sprawie o sygn.

QPS Sp. z o.o. w upadłości

Z siedzibą w Warszawie zarządcę tymczasowego w osobie Pawła Głodka. Przypomnijmy, że od 30 września września ubiegłego roku Getin Bank pozostawał w przymusowej restrukturyzacji, euro: eur/usd (eur=x) extremely volatile którą wszczął Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Z kolei zgodnie z treścią komunikatu z 28 kwietnia 2023 r. BFG wówczas złożył do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości banku.

Contactar empresa:

    Hacé tu búsqueda por empresa, categoría o producto